Kalite, Hizmet, Yenilik, Katı, Verimli, Üstün

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd.

Sertifika
Çin Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Açıkçası, bu projede, Çin'deki diğer lider tedarikçilerden de bizim için teklif istiyorum.

—— Quang Thành

İyi bir haberim var, sonunda müşteriden ön ödemeyi aldık!

—— yat Limanı

Sevgili Hoy, iyi günler.

—— Irina

Bu talebinizi bize bildirdiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz, çok teşekkür ederiz!

—— Gremen

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd.

Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd.
<-Video Images->

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Minvol
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 8million-16million
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 70% - 80%

Minvol hakkında

 

Shenzhen Minvol Technology Co, Ltd 2008 yılında kurulmuştur. Shenzhen yüksek teknoloji kuruluşu ve ulusal yüksek teknoloji olarak
kurumsal, LED ürünlerinin uygulama ve Ar-Ge'sine odaklanıyoruz.Şirket, bireysel ürün Ar-Ge kapasitesine sahip, özelleştirilmiş ürün hizmeti sunmakta ve teknolojik yenilik ve başarı dönüşümüne önem vermektedir.Minvol Technology, Shenzhen bilim ve teknoloji inovasyon komisyonunun birkaç LED uygulama teknolojisi çığır açan projesini üstlendi.

 

Standart DMX tekniğine dayalı olarak, yüksek kalite ve işletim basitliğinin birliğini elde etmek için video işleme, ağ iletişimi, bulut hizmeti, gömülü sistem, uzaktan yönetim, akıllı etkileşim ve güç işleme tekniklerini, ışık ve renk ayarı ve video performansına ilişkin temel tekniklerimizde birleştirerek, .Minvol Technology, yalnızca teknolojik Ar-Ge'nin odağını sağlamakla kalmayıp aynı zamanda teknolojik değerin verimli bir şekilde dönüşümünü sağlayan teknik uzmanlaşma, ürün kişiliği ve pazar çeşitliliği geliştirme yolunda çaba göstermektedir.

 

Minvol Technology, sırasıyla dış mekan LED aydınlatma ürünleri, kare şov "Yaratıcı LED ekran" ve küp şov "LED etkileşimli Işık ürünleri" olmak üzere üç çeşit marka ürününe sahiptir.Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd güçlü ve profesyonel Ar-Ge ekibi kurmuştur. Farklı ürün serilerinin Ar-Ge ve yükseltmesine odaklanan altı şehirde.İç ekip yapısını güçlendirirken, birçok tanınmış yerli üniversite ve araştırma kurumu ile derin bir işbirliği kurduk, pazarda sürekli yenilikçi ürünler piyasaya sürdük.Şirket, gelişmiş ekipmanlara sahiptir. Üretim, denetim ve testte uygulanır.Sıkı kalite standartlarına ve verimli yönetim mekanizmalarına göre, yıllarca süren çabalarla, ürünlerin çoğu ISO9001, ISO14001, CE, RoHS, FCC, CCC, CQC vb.


Minvol kurulduğundan bu yana operasyon konsepti olarak “kalite, hizmet, yenilik”, yönetim konsepti olarak “sıkı, verimli, Aşma” ve tasarım konsepti olarak “bilim ve teknoloji, pratik, sanat” ı aldık.2016 yılında, Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd, Çin aydınlatma endüstrisindeki en yenilikçi girişim olarak ödüllendirildi, ürünler en potansiyel pazar ürünleri olarak biliniyor.Bir Minvoler olarak, eşsiz "Minvol" markasını yaratmak için en değerli ürünleri ve hizmeti sunmak, kalıcı arayışımızdır.Yurtiçi ve yurtdışından tüm arkadaşlarla içtenlikle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.

İletişim bilgileri
Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lily Li

Tel: 86 17817991520

Faks: 0086-755-33805155

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)