Kalite, Hizmet, Yenilik, Katı, Verimli, Üstün

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Haberler

Dış mekan video duvarları için LED Modüller

Sertifika
Çin Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Açıkçası, bu projede, Çin'deki diğer lider tedarikçilerden de bizim için teklif istiyorum.

—— Quang Thành

İyi bir haberim var, sonunda müşteriden ön ödemeyi aldık!

—— yat Limanı

Sevgili Hoy, iyi günler.

—— Irina

Bu talebinizi bize bildirdiğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz, çok teşekkür ederiz!

—— Gremen

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
Dış mekan video duvarları için LED Modüller
hakkında en son şirket haberleri Dış mekan video duvarları için LED Modüller

Yüksek çözünürlüklü görüntü, animasyon ve metin içeren Dış Mekan Video Duvarları, reklamcılık için oldukça güçlü bir ortamdır.Uzun yıllar boyunca, dışarıdayken LED video duvarları (doğrudan görünüm LED ekranları olarak da bilinir) gördük.İşletmeler bunları dikkatimizi çekmek ve mal ve hizmetlerini satmalarına yardımcı olmak için kullanır.

Bu tür LED video duvarları son birkaç yılda çok yol kat etti ve günümüzün LED ekran duvarları, birkaç yıl öncesine göre teknolojik olarak çok daha üstün.Bir spor etkinliğinden tam renkli canlı görüntüler veya bir festivalde sahnede canlı performanslar izlemek istiyorsanız, LED dış mekan video duvarlarımız mükemmel çözümdür.

LED video ekran modüllerimizde bulunan 4mm, 8mm ve 10mm LED piksel aralığı boyutları ile çarpıcı görüntü kalitesinden emin olabilirsiniz.Ayrıca modüllerin yapısından dolayı hem yatay hem de dikey görüş açıları çok geniştir.Ek olarak, dolaplarımız IP67 su geçirmezlik derecesine göre yapılmıştır ve kapsamlı bir şekilde test edilmiştir.

7500'ü aşan yüksek parlaklık seviyeleri, doğrudan güneş ışığında olağanüstü görüntü kalitesi sağlar ve 16 bit LED sürücülerimiz, daha fazla renk çeşitliliği ve eşit derecede pürüzsüz görüntüleme deneyimi sağlamak için tüm ışık seviyelerinde daha geniş bir spektrum görüntüler.

LED'lerin kendisi LED ekranlarımızın üretiminde kullanılan en önemli bileşendir ve toplam maliyetin yaklaşık %60'ını oluşturur.LED'lerin tekdüzeliğini sağlamak için, ekranımız için aynı BIN LED'lerini kullanıyoruz, aynı yüksek parlaklık ve renk kalitesini garanti ederek ekranın kalibrasyon ihtiyacını ortadan kaldırıyoruz.

Kalibrasyon, yalnızca bir LED ekran üreticisi farklı BIN LED'leri kullandığında ve kalibrasyon, ardından tüm LED'leri en düşük LED'e kadar kararttığında gereklidir, bu da sizi açıkça standart altı bir ekranla bırakır.Ekranlarımızın her zaman aynı partiden en yüksek kalitede LED'lere sahip olmasını sağlıyoruz.

Pub Zaman : 2021-09-24 15:31:19 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Shenzhen Minvol Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Lily Li

Tel: 86 17817991520

Faks: 0086-755-33805155

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)